Мобільна медична команда здійснила свій перший виїзд у Варвинську громаду

З січня 2024 року в межах проєкту Інновації для подолання епідемії ВІЛ розпочалася реалізація напряму з покращення доступу населення Варвинської, Срібнянської та Талалаївської громад до медичних послуг. Ця діяльність триватиме до вересня 2024 року. Проєкт впроваджує благодійна організація Благодійна організація "Чернігівська Мережа" у тісній співпраці з Громадами.

Щотижня в громади будуть приїздити мобільні медичні команди, кожного вівторка - у Варвинську, кожної середи - в Талалаївську, четвер - Срібнянську громаду.

Під час роботи команд місцеві жителі можуть отримати консультації сімейного лікаря, медичної сестри, психолога, соціального працівника. Надалі жителів консультуватимуть і лікарі вторинної ланки.

23 січня мобільна медична команда здійснила перший виїзд у село Гнідинці Варвинської громади.

"Під час першого візиту ми проконсультували 21 людину. Серед найпоширеніших потреб – вимірювання артеріального тиску, перевірка рівня цукру у крові та психосоціальна підтримка. Також люди просили виписати рецепт на придбання ліків. Загалом маємо позитивні враження і будемо раді продовжувати працювати в цьому напрямку", — говорить Роман Колодяжний, сімейний лікар мобільної медичної команди Чернігівської області.

Перший робочий тиждень медичних команд показав, що місцевим жителям дуже потрібне спілкування, психологічна допомога, адже до медичних працівників зверталися люди різної вікової категорії із підвищеною тривожністю та депресивністю.

Також на консультації часто приходили люди із хронічними захворюваннями.

Нагадуємо, що мобільні медичні команди будуть приїжджати у Варвинську громаду щовівторка.

Ваше здоров'я - у ваших руках! Потурбуйтеся про себе вчасно.

Сподобалось? Поділіться з друзями
Записатись до лікаря Поставити запитання Порушення зору +aA Збільшити шрифт -aA Зменшити шрифт
Вiдбiрне